Awiz regały magazynowe

Metalowe regały archiwizacyjne

Solidne, wytrzymałe i bezpieczne regały to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca, w którym zachodzi konieczność przechowywania i magazynowania dokumentów. W ofercie firmy Awiz Poznań znajdziecie Państwo kompaktowe regały do archiwizacji dokumentów. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, doskonale wpasują się w jego przestrzeń. Szafy archiwizacyjne mogą być ze sobą łączone. Pozwala to na tworzenie stabilnych szeregów, które sprawdzą się w wielkopowierzchniowych magazynach. Proponujemy wysokiej jakości wyposażenie archiwum w postaci regałów, półek oraz szaf. Nasi konsultanci pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań organizacyjnych.

Regały archiwalne – wygoda i organizacja pracy

Profesjonalne regały o konstrukcji zabezpieczającej obszerne zbiory dokumentów są dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do wszelkiego typu dokumentacji. Metalowe, solidne półki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, a także szybki i wygodny dostęp do archiwizowanych materiałów. Nasze produkty sprawdzają się doskonale jako wyposażenie archiwum zakładowego. Oferujemy rozwiązania do małych oraz dużych pomieszczeń. Poza regałami posiadamy w ofercie również szafy do archiwum, w których można przechowywać przedmioty wymagające lepszego zabezpieczenia. Konstrukcja zabezpieczy dokumenty oraz teczki przed wilgocią czy kurzem.

Regały na dokumenty do archiwum

Oferowane przez nas regały archiwalne dostępne są w różnorodnych rozmiarach oraz atrakcyjnych cenach. Precyzyjne wykonanie oraz wytrzymała konstrukcja, a także półki wykonane z odpornych na wgniecenia płyt metalowych lub płyt wiórowych sprawiają, że nasze meble są wykorzystywane do archiwizowania dokumentów w małych, zakładowych archiwach, jak również w obszernych magazynach firm, banków, instytucji państwowych. Wybierając produkowane przez nas regały do archiwum, można skutecznie i optymalnie zagospodarować posiadaną przestrzeń. Regał archiwizacyjny musi być dopasowany do wielkości pomieszczenia oraz wagi przedmiotów, które się na nim znajdą.

Nasza oferta regałów do archiwum

Regały do archiwum zakładowego – atrakcyjny cennik

Dostępne w naszym asortymencie regały do archiwum zakładowego mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Swoją konstrukcją i zastosowaniem przypominają równie popularne szafy archiwizacyjne. Meble odznaczają się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem, które ułatwia pracę przy gromadzeniu i bieżącym korzystaniu z materiałów. Proponujemy modele różniące się sposobem składania – w naszym asortymencie znajdują się produkty o konstrukcji śrubowej oraz zaczepowej, które mogą funkcjonować zarówno jako mebel wolnostojący, jak i w układzie szeregowym.

Solidne regały do archiwum

Nasze metalowe regały archiwalne wykonujemy w różnych wariantach – konstrukcja regału może być ocynkowana lub malowana proszkowo na kolor popielaty. Ich surowy minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w aranżację dowolnego wnętrza. Każdy regał do archiwizacji dokumentów może posiadać praktyczne, boczne i tylne ograniczniki, czyli zastawki, które zapobiegają wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. W celu usprawnienia organizacji pracy, nogi mebli zostały wyposażone w poprawiające stabilność stopki. Kompaktowe regały archiwizacyjne wyróżniają się najwyższą jakością, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Regały od firmy Awiz z Poznania to gwarancja korzystnej inwestycji!

Szafy archiwizacyjne dla firm

W każdej firmie codziennie przetwarza się różnego rodzaju dane i dokumenty, a żeby uniknąć chaosu, konieczna jest ich odpowiednia organizacja. Szafy archiwizacyjne ułatwiają porządkowanie, katalogowanie oraz przechowywanie segregatorów, teczek czy pudeł z pismami lub drukami. Oferowane przez nas szafy sprawdzą się zarówno w dużych archiwach, jak i niewielkich pomieszczeniach biurowych.

Czym wyróżnia się nasze wyposażenie do archiwum, takie jak szafy archiwizacyjne?

W ofercie mamy wyposażenie do archiwum, takie jak szafy archiwizacyjne czy regały archiwalne. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się:

  • wytrzymałością — odpornością na uszkodzenia oraz panujące w otoczeniu warunki,
  • możliwością dopasowania głębokości i wysokości półek do wymiarów segregatorów, teczek lub pudełek,
  • estetycznym wyglądem, który pasuje nie tylko do magazynowych, ale też biurowych pomieszczeń.

Zachęcamy Państwa do zamówienia wyposażenia do archiwum z naszej oferty!

Scroll to Top