...

Regały do hurtowni

Tanie i profesjonalne regały do hurtowni

Jesteś właścicielem sklepu z narzędziami lub częściami do samochodów? A może posiadasz swój warsztat albo magazyn? Nasze regały do hurtowni są więc czymś, co na pewno Ci się przyda. Sprawdzą się naprawdę w wielu sytuacjach oraz miejscach, firmach, sklepach i zakładach. Mają wiele zalet – charakteryzuje je wytrzymałość, praktyczność, solidność oraz możliwość dostosowania ich konstrukcji do swoich potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz je w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością dobierzesz takie, które doskonale będą się nadawały właśnie do Twojego przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy Cię do przejrzenia naszego asortymentu!

Dlaczego tak ważne jest, by kupić odpowiednie regały do hurtowni lub innego, podobnego przedsiębiorstwa? Meble w takim miejscu znacznie powinny się różnić pod względem właściwości od tych domowych. Przede wszystkim muszą one być o wiele bardziej wytrzymałe – w końcu często umieszczamy na nich naprawdę ciężkie narzędzia i przedmioty. Ponadto dobrze jest, by istniała możliwość dopasowania ich do przestrzeni, którą dysponujemy – i dlatego też w naszym sklepie proponujemy między innymi meble modułowe.

Jaki regał wybrać – podpowiadamy

Regały zaczepowe szeregowe

Cechą charakterystyczną regałów zaczepowych szeregowych jest to, że stosując jeden regał podstawowy oraz kilka regałów dostawnych można tworzyć ciągi regałów – np. na długość całej ściany. Jest to opcja, dzięki której gwarantowana jest oszczędność miejsca,

Regały z półkami z płyty wiór.

Wytrzymałe półki wykonane z płyty wiórowej o grubości 16mm, niższa cena w stosunku do regałów z półkami metalowymi, uniwersalność zastosowań, wytrzymała konstrukcja wykonana z profili metalowych, szeroki wybór wymiarów regałów.

Regały z półkami metalowymi

W naszej ofercie znajdują się regały z półkami metalowymi z montażem śrubowym lub zaczepowym. Regał wykonany jest z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Półka z płyty metalowej ma grubość 1 mm.

regały metalowe do hurtowni

Regał do hurtowni – co go wyróżnia?

Dobierając nasz asortyment, kierujemy się przede wszystkim aspektem praktycznym – nie zaniedbując jednak oczywiście również tego estetycznego. Nasze regały do hurtowni są proste, uniwersalne, wygodne w użytku, ale zarazem również dobrze się prezentują. Nasi klienci mogą u nas zamówić je w różnych rozmiarach – zarówno pod względem wysokości, jak i głębokości oraz szerokości – dzięki czemu z pewnością uda im znaleźć takie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Przejrzyj naszą ofertę, a sam się przekonasz, jak bardzo jest ona bogata.

Co jeszcze cechuje nasze regały? Przede wszystkim wytrzymałość. Posiadasz w swoim asortymencie przedmioty o bardzo dużej masie i martwisz się, że zwykłe meble mogłyby ulec pod ich ciężarem zniszczeniu? W takim razie koniecznie zainwestuj w nasze – a gwarantujemy, że Cię nie zawiodą. W ofercie znajdziesz między innymi specjalne produkty przeznaczone właśnie do przechowywania wyjątkowo ciężkich artykułów – niektóre z nich mogą łącznie udźwignąć aż do 2000 kilogramów! Jeżeli je wybierzesz, z pewnością doskonale posłużą przez długie lata!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.