...

Metalowe regały magazynowe półkowe

Regały metalowe półkowe to uniwersalne meble magazynowe, które ze względu na swoją konstrukcję oraz wytrzymałość często są wybierane do profesjonalnych zastosowań. Regały półkowe magazynowe znajdują zastosowanie w hurtowniach, archiwach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba bezpiecznego magazynowania towarów. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, bogatym wyborem nośności półek, a także ich szerokości i głębokości. Dzięki temu regał półnowy magazynowy jest chętnie wybierany przez klientów niezależnie od rodzaju przechowywanych przedmiotów. Przekłada się na to także jego uniwersalność. Łatwość montażu oraz brak konieczności mocowania do ściany to kolejne z cech, dzięki którym właściciele magazynów, hurtowni czy warsztatów często decydują się na inwestycję w regał z metalowymi półkami. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy jakość oraz funkcjonalność naszych produktów. Regał z metalowymi półkami ma także duży udźwig. Co więcej, jego cena jest niezwykle atrakcyjna.

Bezpieczeństwo i zadowolenie konsumentów jest dla nas najważniejsze. Nasze regały półkowe magazynowe są zgodne z Polską Normą PN-88/M-78320 i PN-88/M-78321, która potwierdza ich obciążalność. Dzięki temu nie trzeba martwić się o ich wytrzymałość. Oznacza to, że półki do regałów metalowych są niezwykle wytrzymałe, a przy tym stabilne – nawet przy maksymalnym obciążeniu składowanymi towarami. Zalety, jakimi wyróżnia się proponowany przez nas regał półkowy metalowy to nie tylko konkurencyjna cena, ale również:

 • szybki i łatwy montaż, szczególnie w modelach zaczepowych np. C150, S100m, M100
 • wytrzymałe półki wykonane z metalu,
 • konstrukcja wykonana z profili metalowych,
 • możliwość zabudowy szeregowej,
 • uniwersalność zastosowań (archiwum, sklep, warsztat, hurtownia, magazyn),
 • szeroki wybór rozmiarów regałów metalowych,
 • obciążenie półki od 70 kg do 330 kg,
 • obciążenia konstrukcji od 500 do 1200 kg.
regały z półkami metalowymi

Regały półkowe magazynowe – jaka jest ich budowa?

W naszej ofercie dostępne są regały z metalowymi półkami z montażem śrubowym lub zaczepowym. Półki samonośne magazynowe mają grubość 1 mm. Dzięki temu prezentują się znacznie lepiej. Regał półkowy metalowy wykonany został z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Wybór zależy od preferencji klienta. Skręcany jest on śrubami (model MS100) i posiada półki samonośne przykręcane do nóg wkrętami 6×12 mm. Montaż jest prosty, w związku z czym nie powinien sprawić nikomu problemu.

Regały o konstrukcji zaczepowej (M100) budujemy za pomocą łączenia nóg regału z samonośnymi półkami – bez użycia śrub czy innych narzędzi na zaczepy. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie może opcjonalnie posiadać półki samonośne wyposażone w zastawki boczne oraz tylne, które zapobiegają wypadaniu dokumentów lub drobnych przedmiotów. Regał półkowy magazynowy metalowy doskonale spełnia swoje funkcje – jest stabilny i bezpieczny przy codziennej pracy. Dzięki temu jest wykorzystywany z powodzeniem do cięższych przedmiotów. Wszystkie regały półkowe magazynowe są wyposażone dodatkowo w stopki pod nogi, wykonane z tworzywa lub metalu, które zabezpieczają posadzkę przed uszkodzeniem. Jednocześnie proponowane przez nas regały półkowe cechuje wysoka estetyka, dlatego doskonale wpasują się one w wystrój każdego pomieszczenia.

Regały z metalowymi półkami – cena, która pozytywnie zaskakuje

Oferowane przez nas magazynowe regały metalowe z półkami, znajdują zastosowanie w magazynach oraz archiwach, ponieważ nadają się idealnie do przechowywania dokumentów. Jednym z proponowanych przez nas modeli jest wolnostojący regał półkowy magazynowy M100, dostępny w wysokości od 100 do 250 cm, szerokości 750, 920, 1000, 1180 mm oraz głębokości od 315 do 800 mm. Możliwa jest w nim regulacja wysokości półek co 25 mm, a dopuszczalne obciążenia to od 100 do 200 kg na każdą półkę oraz od 500 do 1200 kg na cały regał.

Z kolei regał półkowy zaczepowy C150 posiada wysokość od 2000 do 4500 mm i nośność półki do 330 kg, a całej konstrukcji – nawet do 2400 kg. Gwarantujemy nie tylko solidne i wytrzymałe regały metalowe z półkami, ale również bezproblemową dostawę dla naszych Klientów nie tylko na terenie Polski. Wybierając oferowane przez nas funkcjonalne i estetyczne regały półkowe z metalu, można kompleksowo wyposażyć powierzchnię magazynu, a także każdą przestrzeń przeznaczoną do magazynowania.

Gdzie sprawdzi się regał metalowy półkowy?

Dostępne u nas regały półkowe metalowe znajdują zastosowanie w wielu branżach i miejscach. Mogą być wykorzystane w:

 • sklepach detalicznych do przechowywania i prezentowania produktów,
 • magazynach, gdzie pomagają w utrzymaniu porządku, zwiększeniu przestrzeni składowej i ułatwieniu dostępu do produktów,
 • biurach, gdzie mogą służyć do przechowywania dokumentów, książek, akcesoriów biurowych,
 • warsztatach i garażach do przechowywania narzędzi, sprzętu, części zamiennych,
 • przemyśle do przechowywania surowców, gotowych produktów, części i innych materiałów,
 • składach do efektywnego przechowywania i zarządzania zapasami,
 • aptekach, gdzie mogą służyć do przechowywania leków, suplementów, kosmetyków,
 • bibliotekach jako regały półkowe metalowe wykorzystywane do przechowywania książek, czasopism,
 • sklepach spożywczych, gdzie mogą służyć do przechowywania produktów spożywczych, takich jak konserwy, produkty mleczne, napoje,
 • restauracjach, gdzie pomagają w przechowywaniu naczyń, kuchennych akcesoriów i produktów spożywczych.

W przypadku zainteresowania zamówieniem regałów półkowych metalowych zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.