Awiz regały magazynowe

Tanie metalowe regały magazynowe - cennik

Oferujemy regały magazynowe na każdą kieszeń

Zastanawiasz się, ile kosztują profesjonalne i solidne regały magazynowe? Cenniki zamieszczone przy każdym produkcie (zakładka CENNIK) z pewnością Państwu tę kwestię wyjaśnią! Gwarantujemy, że nasze produkty mają względem innych dostępnych na rynku bardzo konkurencyjne ceny a ponadto wyróżnia je wyjątkowo wysoka jakość wykonania! Nasze regały są  bardzo solidne, praktyczne oraz uniwersalne. Sprawdzą się w wielu miejscach, takich jak magazyny, hurtownie czy też sklepy. Oferujemy również regały przeznaczone specjalnie do archiwów.

Na co zwracamy uwagę, kupując tanie regały metalowe? Cena to na pewno jeden z ważnych czynników. Oprócz tego jednak chcemy również, by jak najlepiej i jak najdłużej nam służyły. To z pewnością możemy Państwu zagwarantować jeżeli zdecydujecie się na zakup regałów produkowanych przez naszą firmę. Są one o wiele bardziej trwałe od regałów dostępnych w marketach , a przy tym także estetyczniejsze, dzięki czemu z pewnością doskonale wpiszą się one w wystrój każdemu pomieszczenia, w jakim tylko zechcemy je umieścić. Zamów je i sam się przekonaj, jak wiele mają atutów!

„Cena jest tym co płacisz

Wartość jest tym co otrzymujesz „

Warren Buffett

Jaki regał wybrać – podpowiadamy

Meble tego typu mogą być łączone z regałami dostawnymi, tworząc w ten sposób ciągli mebli. Konstrukcję można przedłużać w dowolny sposób, np. na długość całej ściany. W ten sposób można zapewnić sobie najbardziej efektywne wykorzystanie miejsca magazynowego.

Konstrukcje tego typu są wyposażone w wytrzymałe półki wykonane z płyt wiórowych. Każda z nich ma grubość 16 mm. Zaletą mebli tego typu jest niższa cena niż w przypadku modeli wyposażonych w półki meblowe. Do ich zalet należy również uniwersalność. Są dostępne w wielu rozmiarach i wykonane z wytrzymałych profili metalowych.

.

Regały z półkami metalowymi

Oferujemy regały wyposażone w półki metalowe, które zależnie od modelu mogą być montowane za pomocą śrub lub zaczepów. Konstrukcje są wykonane z ocynkowanych lub malowanych proszkowo metalowych profili. Grubość półek wynosi 1 mm.

regały metalowe magazynowe

Ile kosztują nasze regały magazynowe? Cenniki dostępne na stronach naszych produktów wszystko wyjaśną!

Jakie jeszcze zalety mają nasze regały magazynowe? Tanie, praktyczne i wygodne w użytku – tak można je w skrócie opisać. Charakteryzuje je także fakt, że większość z nich da się na różne sposoby modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Mają one konstrukcję modułową, dzięki czemu w razie potrzeby możemy odpiąć niektóre części lub wręcz przeciwnie – doczepić dodatkowe, poszerzając w ten sposób cały mebel. Pozwala to idealnie dopasować całość do pomieszczenia, którym dysponujemy, tak aby cała powierzchnia była w maksymalnym stopniu wykorzystana.

Regały magazynowe i metalowe – dobre produkty, korzystna cena

Co jeszcze wyróżnia nasze regały metalowe? Cena i wysoka jakość to nie jedyne powody, dla których warto zdecydować się na ich nabycie. Oprócz tego również obsługa naszego sklepu stara się być dla klientów maksymalnie przyjazna. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację zamówienia oraz doskonały kontakt na każdym jego etapie. Ponadto oferujemy również dostawę produktów na terenie całej Polski, a na życzenie klienta (za dodatkową dopłatą) – także montaż mebli. Poznaj nasz cennik i złóż zamówienie!

Solidne, metalowe regały – cennik

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę regałów, których cennik udostępniamy na naszej stronie online. Te elementy wyposażenia szczególnie polecamy do magazynów, biur, sklepów, hurtowni, bibliotek, instytucji państwowych, garaży, domów prywatnych, ale też wszędzie, gdzie zależy Państwu na bezpiecznym oraz zorganizowanym przechowywaniu towarów czy dokumentów. W sprzedaży posiadamy produkty renomowanej, niemieckiej marki META, która stawia na wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu na wszystkie proponowane przez nas meble otrzymują Państwo 12 miesięcy gwarancji niezawodnego użytkowania. Zachęcamy do zaopatrywania się w porządne, trwałe regały!

Cennik – regały magazynowe oraz inne artykuły

Proponujemy funkcjonalne, a także estetycznie wykończone regały pozwalające na efektywne, praktyczne oraz bezpieczne organizowanie przestrzeni. Dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie, nie obciążają budżetu, przy czym służą wiele długich miesięcy – co sprawia, że stanowią rozsądną inwestycję. To wytrzymałe, stabilne konstrukcje, które umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca oraz przechowywanie jak największej ilości towarów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem i składania zamówień na regały, a tym samym do dołączania do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.

Scroll to Top