Awiz regały magazynowe

Regały magazynowe metalowe

Każdy magazyn wymaga odpowiednich mebli do przechowywania, które zagwarantują zarówno prawidłowy sposób składowania towaru, jak i bezpieczeństwo pracowników. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór solidnych produktów organizacyjnych, które znaleźć można w naszym bogatym asortymencie. Oferujemy regały magazynowe na wymiar, które usprawnią działanie wielu miejsc pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej działalności.

Regał magazynowy metalowy to niezwykle funkcjonalny produkt, którego celem jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, właściwa organizacja pracy oraz bezpieczne przechowywanie produktów. Jako producent solidnych metalowych regałów magazynowych zapewniamy Państwu możliwość swobodnego dopasowania wymiarów do prawie każdej przestrzeni. Szczegółowa specyfikacja oferowanych przez nas metalowych mebli, takich jak regał magazynowy, zamieszczona jest na stronie z opisem produktu. Każdy regał magazynowy Określane są tam najważniejsze parametry – wymiary, maksymalna nośność oraz sposób montażu i zastosowanie.

Trwałe, metalowe regały magazynowe

Co ważne, nasz bogaty asortyment pozwala wybrać taki rodzaj regałów metalowych, który będzie najlepiej dostosowany do charakteru przechowywanych produktów. W naszej ofercie znajduje się zarówno wyposażenie magazynowe do dużych hal i hurtowni, jak i mniejsze kompaktowe pasujące do archiwów, prywatnych garaży oraz piwnic. Każdy znajdzie to, co spełni jego oczekiwania. Z nami kompleksowo zaopatrzysz każde pomieszczenie przeznaczone do przechowywania produktów. Wybierając naszą solidną półkę do magazynu, stworzą Państwo przestrzeń, która wpasuje się w indywidualne potrzeby i charakter danej branży. Kupując nasze produkty, ma się pewność doskonałej jakości.

Regały magazynowe – cena

W ofercie znajduje się wiele mebli do różnorodnych przestrzeni. Jedną z naszych propozycji są regały do magazynu w wersji zaczepowej – taki rodzaj konstrukcji jest szybki i łatwy w montażu. W naszym asortymencie znaleźć można również solidną, trwałą konstrukcję śrubową. Dostępne wyposażenie magazynowe cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również bardzo atrakcyjna cena. Dokładny koszt zależy od wybranego rodzaju i szczegółowej specyfikacji, dlatego każdy może znaleźć idealny model dla siebie niezależnie od budżetu.

Każdy z oferowanych produktów może być wykorzystany jako regał wolnostojący, jednak konstrukcja wybranych modeli pozwala również na zabudowę szeregową, przez co możliwe jest dostawianie kolejnych segmentów do podstawowego regału. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla portfela, jeśli chodzi o wyposażenie magazynowe, ponieważ regały dostawne są dostępne w niższych cenach niż ten podstawowy. Szczegółowe ceny wszystkich oferowanych mebli magazynowych zamieszczone są w zakładkach Cennik na kartach z opisem każdego produktu.

Producent regałów magazynowych

W naszej ofercie znajdą Państwo regały magazynowe z atestem o solidnej, mocnej konstrukcji, dzięki której możliwe staje się przechowywanie nawet ciężkich i dużych gabarytowo produktów. Co więcej, wytrzymałe, wykonane z płyt metalowych lub wiórowych półki są odporne na wgniecenia czy pęknięcia, a solidne metalowe nogi zapewniają odpowiednią stabilność całej konstrukcji. Jako producent wyposażenia magazynowego, doskonale wiemy, jak ważne jest zachowanie odpowiednich norm i bezpieczeństwa. Dlatego każdy proponowany przez nas model jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ spełnia wymagania określone w przepisach BHP i Polskich Normach. Nasze regały metalowe odznaczają się wysokim standardem wykonania, dzięki czemu zapewnią Państwu długą i bezawaryjną eksploatację.

Regał do garażu, magazynu, hali czy zakładu produkcyjnego

Dzięki swojej trwałości, skalowalności, bezpieczeństwu i zróżnicowanym zastosowaniom metalowe regały magazynowe stanowią nieodłączny element zarządzania towarami w wielu przedsiębiorstwach. Wybór odpowiednich regałów może znacząco wpłynąć na efektywność pracy i bezpieczeństwo w magazynie, dlatego warto zainwestować w solidne rozwiązania, które oferowane są przez naszą firmę.

Wierzymy, że w naszej ofercie odnajdą Państwo regały magazynowe, które będą dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapraszamy do współpracy!

Scroll to Top