...

Metalowe regały magazynowe ocynkowane

Jeśli chcesz kupić ocynkowane regały, nie mogłeś lepiej trafić!

Trwałość jest niezwykle ważnym aspektem przy organizacji umeblowania magazynu. Regały metalowe ocynkowane to doskonała propozycja, jeżeli zależy nam, by kupić do swojej firmy trwałe oraz praktyczne meble, które pozwolą przechować wszelkie niezbędne do jej funkcjonowania wyposażenie. Możesz na nich ułożyć zarówno narzędzia czy różne urządzenia, jak i dokumenty, a także asortyment swojego sklepu. Materiał ich wykonania, czyli metal ocynkowany, cechuje nie tylko wytrzymałość, ale także estetyka. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by ustawić regały w reprezentacyjnym miejscu – na przykład w takim, w którym spotkamy się z naszymi klientami. Metal ocynkowany jest łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu wykonane z niego elementy nietrudno zachować w doskonałym stanie, są także odporne na wilgoć. Doskonale wkomponują się w każde otoczenie. Regały z metalu ocynkowanego dzięki swojemu prostemu wyglądowi nie ingerują w wygląd przestrzeni biurowej. Można za ich pomocą zagospodarować miejsce nie tylko w magazynach, ale również biurach i gabinetach.

Ocynkowane regały magazynowe – profesjonalna oferta

Bezpieczeństwo i zadowolenie konsumentów jest dla nas najważniejsze. Nasze regały półkowe magazynowe są zgodne z Polską Normą PN-88/M-78320 i PN-88/M-78321, która potwierdza ich obciążalność. Dzięki temu nie trzeba martwić się o ich wytrzymałość. Oznacza to, że półki do regałów metalowych są niezwykle wytrzymałe, a przy tym stabilne – nawet przy maksymalnym obciążeniu składowanymi towarami. Zalety, jakimi wyróżnia się proponowany przez nas regał półkowy metalowy to nie tylko konkurencyjna cena, ale również:

  • szybki i łatwy montaż, szczególnie w modelach zaczepowych np. C150, S100m, M100
  • wytrzymałe półki wykonane z metalu,
  • konstrukcja wykonana z profili metalowych,
  • możliwość zabudowy szeregowej,
  • uniwersalność zastosowań (archiwum, sklep, warsztat, hurtownia, magazyn),
  • szeroki wybór rozmiarów regałów metalowych,
  • obciążenie półki od 70 kg do 330 kg,
  • obciążenia konstrukcji od 500 do 1200 kg.

Regały półkowe magazynowe – jaka jest ich budowa?

W naszej ofercie dostępne są regały z metalowymi półkami z montażem śrubowym lub zaczepowym. Półki samonośne magazynowe mają grubość 1 mm. Dzięki temu prezentują się znacznie lepiej. Regał półkowy metalowy wykonany został z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Wybór zależy od preferencji klienta. Skręcany jest on śrubami (model MS100) i posiada półki samonośne przykręcane do nóg wkrętami 6×12 mm. Montaż jest prosty, w związku z czym nie powinien sprawić nikomu problemu.

Regały o konstrukcji zaczepowej (M100) budujemy za pomocą łączenia nóg regału z samonośnymi półkami – bez użycia śrub czy innych narzędzi na zaczepy. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie może opcjonalnie posiadać półki samonośne wyposażone w zastawki boczne oraz tylne, które zapobiegają wypadaniu dokumentów lub drobnych przedmiotów. Regał półkowy magazynowy metalowy doskonale spełnia swoje funkcje – jest stabilny i bezpieczny przy codziennej pracy. Dzięki temu jest wykorzystywany z powodzeniem do cięższych przedmiotów. Wszystkie regały półkowe magazynowe są wyposażone dodatkowo w stopki pod nogi, wykonane z tworzywa lub metalu, które zabezpieczają posadzkę przed uszkodzeniem. Jednocześnie proponowane przez nas regały półkowe cechuje wysoka estetyka, dlatego doskonale wpasują się one w wystrój każdego pomieszczenia.

regały ocynkowane

Metal ocynkowany – zastosowanie w regałach magazynowych

Chcesz zakupić nowe meble do swojej firmy? Zastanawiasz się, co wyjątkowego mają w sobie nasze regały magazynowe ocynkowane? Przede wszystkim są one o wiele trwalsze niż zwykłe dostępne w większości sklepów meble – czyli takie, które zazwyczaj umieszczamy w naszych domach. Dodatek cynku sprawia, że są one szczególnie odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne – na przykład na wilgoć lub promieniowanie UV. Trzymając więc regał metalowy ocynkowany w pomieszczeniach, w których panują nie do końca idealne warunki, nie narażamy go na uszkodzenie czy zużycie. Można powiedzieć, że są to meble przeznaczone do zadań specjalnych. Wykorzystujemy metal ocynkowany do produkcji wysokiej jakości produktów magazynowych. Specjalizujemy się w jak najlepszej organizacji przestrzeni pracowniczej.

Regały metalowe ocynkowane — wyjątkowo praktyczne i trwałe

Wiemy, że w magazynach czy hurtowniach nie zawsze jest całkiem sucho, czasami zdarza się też, że panuje w nich zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura. Zwykłe meble w takim otoczeniu mogłyby szybko ulec zniszczeniu – ale nie nasze metalowe regały magazynowe! Ocynk sprawia, że wszystkie dostępne w ofercie produkty są trwałe i odporne na rozmaite szkodliwe czynniki. Jeżeli zdecydujesz się nabyć nasze meble, z pewnością doskonale posłużą Ci przez długie lata. Zachęcamy do ich zakupienia oraz składania zamówień.

Co wyróżnia regały metalowe ocynkowane?

Przestrzeń użytkowa przeznaczona do przechowywania przedmiotów, narzędzi, dokumentacji czy asortymentu jest niezwykle ważna w wielu działalnościach, a także użytku prywatnym. Metal ocynkowany jest jednym z najlepszych materiałów do produkcji mebli magazynowych. Wykonane z niego konstrukcje utrzymujące wytrzymałe półki sprawdzają się doskonale w wielu miejscach. Regał metalowy ocynkowany jest odporny na wilgoć i zmieniające się temperatury. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych, garażach, a także piwnicach czy spiżarniach. Poza tym regał metalowy ocynkowany zwiększa bezpieczeństwo przechowywania dokumentacji, ksiąg i segregatorów, dlatego jest to jego główne zastosowanie. Metal ocynkowany to w praktyce stal pokryta cienką powłoką tlenku cynku. Dzięki takiej otoczce materiał jest chroniony przed utlenianiem, korozją i szybszym zużyciem. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami!

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.